Повідомлення про корупцію

До повноважень особи, відповідальної за забезпечення в організації умов для повідомлення інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Бережанської міської ради належить перевірка повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в КНП «БЦПМСД» Бережанської міської ради і, здійснення співпраці з викривачами.

Інформація для здійснення повідомлення має бути відома викривачу у зв’язку з його трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням ним служби чи навчання або його участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені, зокрема, відомості про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення тощо.

Повідомлення про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, може бути надіслано викривачем з зазначенням авторства та без зазначення авторства (анонімно) на поштову адресу: 47501, вул. Ст. Бандери, 21, м. Бережани, Тернопільська область  з позначкою «Повідомлення про корупцію».

Повідомлення про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, може бути надіслано викривачем з зазначенням авторства та без зазначення авторства (анонімно) на електронну адресу:  berezhanysimeyna@gmail.com

 Форма повідомлення про корупцію

 Електронна форма повідомлення про корупцію

Інформацію про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, може бути повідомлено викривачем на особистому прийомі в особи, відповідальної за забезпечення в організації умов для повідомлення інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону КНП «БЦПМСД» БМР (вул. Ст. Бандери,21, м.Бережани)

Робочий час: пн-чт 8:00-17:15, пт 8:00-16:00, обідня перерва 13:00-14:00